Obchodní podmínky

OBCHODNÍ PODMÍNKY

I. Úvodní ustanovení
1. Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.sulocz.cz a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího. Obchodní podmínky se řídí níže uvedeným nákupním řádem, jakož i platnou legislativou a obchodními zvyklostmi. Je-li smluvní stranou spotřebitel, řídí se vztahy, které obchodní podmínky neupravují občanským zákoníkem (č.89/2012Sb.) a zákonem a ochraně spotřebitele (č.637/1992 Sb.), vše ve znění pozdějších právních předpisů

Při nákupu na IČ se tyto obchodní podmínky upravují dle Obchodního zákoníku.

GDPR - dle článku 13 ods. 2 písm. e) nařízení o ochraně osobních údajů – zákazníka informujeme o tom, že jeho osobní údaje jsou nezbytné k uzavření smlouvy. V případě, že nám osobní údaje (jméno, příjmení, adresa, telefon, email) neposkytne, nemůžeme s ním uzavřít smlouvu (nelze realizovat dodání).

Právním důvodem zpracování Vašich osobních údaju je plnění uzařené smlouvy (objednávky), tj. dodání objedaného zboží.

Vaše osobní údaje uchováváme pro účely státní správy a finančního úřadu v požadované zákonné délce.

Vaše osobní údaje nebudeme zpracovávat za účelem marketingu.

Se všemi dodavateli máme uzavřenou smlouvu o zpracování osobních údajů, která zaručuje, že naši dodavatele budou s Vašimi údaji nakládat zákonným způsobem.

2. Prodávajícím a provozovatel internetového obchodu www.sulocz.cz je:

Kricner s.r.o.
Nedvědovo náměstí 283/4
147 00 Praha 4 - Podolí

IČ: 017 11 229

DIČ: CZ 017 11 229

Kontaktní údaje:

e-mail: d.kricner@seznam.cz

3. Jsme plátci DPH.

4. Společnost Kricner s.r.o. dodává na český a slovenský trh výrobky renomovaných německých společností SULO Umwelttechnik (výhradní zastoupení pro ČR a SK) a WEBER, které lze z pohledu kvality, certifikace, použitých materiálu a výrobního procesu považovat za evropskou špičku v oblasti odpadové techniky. V případě krátkodobých výkyvů, kdy nejsou na skladě nádoby 120 l nebo 240 l SULO, dodáváme nádby společnosti Weber, které jsou v oblasti kvality a spolehlivosti naprosto shodným produktem dosahujícím stejné certifikace.

5. Vyobrazená nádoba s nápisem SULO je pouze ilustrativní. Nastavení eshopu neumožňuje měnit prospekt nádoby SULO za nádobu WEBER. Nádoby WEBER dodáváme ve velikostech 120 a 240 litrů. Nádoby SULO 60, 80, 120, 140, 240 litrů jsou v černé barvě.

II. Uzavření kupní smlouvy

1. Veškeré objednávky, podané prostřednictvím elektronického obchodu www.sulocz.cz, jsou považovány za závazné.

2.Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s platnými obchodními podmínkami a reklamačním řádem a že s nimi souhlasí.

3. Údaje uvedené kupujícím musí být pravdivé a přesné.

4. Prodávající neručí za omyly v objednávce ze strany kupujícího. Po odeslání objednávky bude kupujícímu automaticky elektronicky zaslána kopie objednávky jako potvrzení zapsání objednávky do objednávkového systému e-shopu.

5. Formulář elektronické objednávky vyplněný kupujícím je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká okamžikem zapsání objednávky do objednávkového systému e-shopu a odesláním potvrzení objednávky.

6. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávkovém formuláři. V případě že není dodací a fakturační adresa uvedena zvlášť, je dodacím místem fakturační adresa uvedena v objednávce.


7. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího po zaplacení kupní ceny a jeho převzetím.

8. Kupující se zavazuje odebrat závazně objednané a zboží a zaplatit celkovou cenu a případně další poplatky (poštovné, balné, dobírka) uvedené v objednávce.

9. Pokud kupující nesplní svůj závazek odebrat a zaplatit objednané zboží, má prodávající právo odmítnout další objednávky tohoto nakupujícího a požadovat náhradu způsobené škody (u již vyexpedovaných objednávek se jedná o platbu dopravného). Expedováním nádoby nám vzniká povinnost dopravci uhradit za službu - dopravu. Na tuto částku vám v případě nepřevzetí nádoby bude vystaven a zaslán daňový doklad. Nebude-li tato platba uhrazena, postupujeme tuto pohledávku k vymáhání dle platné legistativy.

10. Vyplněním registračního formuláře nebo objednávky dává kupující prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech. Tyto údaje smí použít prodávající pouze v rámci platných předpisů pro zajištění administrativy a účetnictví firmy.

11. Požadavek na výměnu nádob (jiná velikost, barva), připadně vrácení nádob - zákazník je vždy povinen uhradit dopravné.

III. Expediční lhůty a dodací podmínky

1. Zboží uvedené jako skladem je standardně dodáno na místo určení do 3-5 pracovních dnů (cena dopravy není zakalkulována v ceně výrobku).Po předchozí dohodě je možné si popelnice vyzvednout i osobně na adrese uvedené v sekci "Kontakty".
2. V případě zaslání zboží na dobírku platí zákazník uvedenou cenu přepravci (viz doprava).
3. Pokud nejsme schopni z jakýchkoliv důvodů dodací lhůtu dodržet, je zákazník okamžitě po objednání informován.
4. Termín dodání bude upřesněn na potvrzení přijetí objednávky, které Vám zašleme na uvedený email v pracovní dny do 24 hodin po obdržení Vaší objednávky.
5. Zboží si můžete vyzvednout buďto osobně (pouze nádoby 120 a 240 l - viz kontakty, k ceně nádoby pro osobní odběr, prosíme připočtěte příplatek za dopravu z centrálního skladu firmy SULO 87,- Kč + DPH) nebo Vám ho dodáme a to buďto na dobírku nebo pomocí platby zálohovou fakturou.

6. Cena zásilky na dobírku a na zálohovou fakturu (platba bankovním převodem) je po celé ČR stejná, liší se pouze v závislosti na ceně a množství objednaného zboží. (celková cena objednávky se vztahuje na cenu objednaného zboží a cenu dobírky).

7. Cena zásilky je kalkulována automaticky při vyplnění objednávky, před potvrzením objednávky se vždy zobrazí cena dopravného, tak aby byl zákazník předem informován.

8. V závislosti na mimořádně výhodných podmínkách dodání na dobírku doporučujeme všem tento typ dodání.
9. Platba zálohovou fakturou (bankovním převodem) je možná pouze pro firmy,podnikatele a obce. (uvedené IČO v objednávce).
10. V případě osobního odběru je nutná předchozí dohoda termínu předání.
11. Lhůta pro vyzvednutí zboží objednaného na osobní odběr je 30 dnů od námi zaslané výzvě k vyzvednutí.

IV.Způsoby platby

1. Dobírka - při zaslání zboží zásilkovou službou (prosíme, vepište žádost o daňový doklad do poznámky v objednávce).
2. Platba v hotovosti - v případě dojednaného osobního odběru.
3. Platba zálohovou fakturou.

4. Jiný způsob platby jen po vzájemné dohodě. Zboží zůstává vlastnictvím naší firmy až do úplného zaplacení.

5. Platební karty nepřijímáme.

6. Daňový doklad není součástí zásilky, ale je zasílán samostatně.

7. EET - Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

V. Ceny

1. Ceny v katalogu produktů jsou uvedeny bez dopravy. Ceny v katalogu se vztahují pouze na výrobek.

2. Pro osobní odběr k ceně nádoby, prosíme připočtěte příplatek za dopravu z centrálního skladu firmy SULO 87,- Kč + DPH.

VI. Reklamační řád

1. Veškeré nabízené zboží je standardní kvality a je na něj poskytována plná záruka dle platných legislativních předpisů a dle záručních podmínek výrobce.
2. Odběratel je povinen vždy při převzetí zboží od přepravce zkontrolovat jeho fyzický stav. Každá zjištěná závada musí být uvedena na přepravním nebo dodacím listě a potvrzena přepravcem.

4. Odběratel nemá vedle nároků z vad zboží nárok na náhradu škody, zejména ne na náhradu ušlého zisku v důsledku špatné dodávky.

VII. Vrácení zboží

1. U zboží nakoupeného prostřednictvím internetového obchodu má kupující podle Obč. zák. právo do 14 ti dnů od doručení zboží na jeho vrácení bez udání důvodu. Zákazník potvrdí odstoupení od kupní smlouvy emailem (viz. kontaktní email).
2. Zboží nesmí být žádným způsobem poškozené, nést znaky používání či jinak znehodnocené, ke zboží musí být přiloženy veškeré dokumenty.

3. Následně bude zákazníkovi do 14 dnů (po převzetí reklamovaného zboží) vrácena jím zaplacená částka.

4. Právnickým osobám (nákup na IČ) nevzniká nárok na vrácení zboží.

5. Právnickým osobám (nákup na IČ) v případě písemně dohodnutého vrácení zboží nebude vráceno již uhrazené dopravné.

6. Adresa pro převzetí zboží:

Areál Technických služeb
Libušina 123
278 01 Kralupy nad Vltavou

7. Mimosoudní vyřizování stížností spotřebitelů zajišťuje prodávající prostřednictvím elektronické adresy jakubkricner@kricner.cz. Informaci o vyřízení stížnosti kupujícího zašle prodávající na elektronickou adresu kupujícího. Případný spor mezi Kupujícím a Prodávajícím může Kupující řešit také mimosoudní cestou prostřednictvím subjektu mimosoudního řešení sporu, kterým je například Česká obchodní inspekce http://www.coi.cz.

VIII. Závěrečná ustanovení

Odesláním objednávky kupující bez výhrad akceptuje cenu zboží, podmínky dodávky a veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i v den odeslání objednaného zboží.
Účastníci se výslovně dohodli, že není-li podmínkami výslovně stanoveno jinak, řídí se jejich práva a povinnosti právem České republiky. V našich formulářích je použita neviditelná reCaptcha.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info