O nás

POPELNICE, KOŠE, KONTEJNERY SULO- PRVOTŘÍDNÍ KVALITA A VÝHODNÁ CENA

NOVINKA!

Nově lze odpadové nádoby 120 a 240 l ve všech barvách odebrat:

  • PRAHA - ve stavebninách BigMat (Stavimex Praha a.s.), roh ulic Černokostelecká a Dřevčická, Praha 10.
  • ŠENOV U NOVÉHO JIČÍNA - v prodejně SDO Technika s.r.o., Dukelská 695, 742 42 Šenov u Nového Jičína.

Veškeré kontaktní údaje a otevírací dobu naleznete v sekci "KONTAKTY".

K ceně nádoby, prosíme připočtěte příplatek za dopravu z centrálního skladu firmy SULO 87,- Kč + DPH.

Nádoby máme stále skladem.

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.

Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

 

Vážení zákazíci, 

odpadové nádoby si můžete objednat v levé sekci "Eshop", případně přímo v sekcích dle jednotlivých typů a objemů nádob.

Odpadové nádoby si také můžete objednat v eshopu www.kricner.cz, které jsou zároveň i domovské stránky firmy Kricner s.r.o. V budoucnu se oboje naše stránky sloučí pod jedinou doménu www.kricner.cz, ale pro snadnější přechod lze v současnosti stále využívat i tyto stránky. 

O SPOLEČNOSTI

Společnost Kricner s.r.o. dodává na český a slovenský trh výrobky renomovaných německých společností SULO Umwelttechnik (výhradní zastoupení pro ČR a SK) a WEBER, které lze z pohledu kvality, certifikace, použitých materiálu a výrobního procesu považovat za evropskou špičku v oblasti odpadové techniky. V případě krátkodobých výkyvů, kdy nejsou na skladě nádoby 120 l nebo 240 l SULO, dodáváme nádby společnosti Weber, které jsou v oblasti kvality a spolehlivosti naprosto shodným produktem dosahujícím stejné certifikace.

VZNIK SPOLEČNOSTI

Společnost KRICNER s.r.o. vznikla jako výhradní zástupce skupiny SULO v oblasti prodeje plastových odpadových nádob, košů a kontejnerů pro Českou a Slovenskou republiku. Firma byla založena z podnětu nových vlastníků firmy SULO a navazuje svojí tradicí na firmu, která na českém trhu působí již od roku 1995. V návaznosti na podstatné rozšíření výrobního programu mateřské společnosti se zaměřuje na prodej veškerých odpadových nádob pro komunální oblast, a to včetně podzemních kontejnerů, které jsou novým moderním trendem v ekologické oblasti.


Nedílnou součástí nabídky produktů naší firmy je i poradenská činnost pro oblast komunální techniky. Tato vychází z dlouholetých zkušeností našich pracovníků. Naším cílem je soustavná péče o zákazníky včetně rychlého a dobře fungujícího servisu společně s týmovou prací našeho malého, leč dynamického kolektivu. Naší snahou je neustále zvyšovat úroveň služeb poskytovaných našim zákazníkům, a tím i zajištění jejich plné spokojenosti.
 

TEST KVALITY NÁDOB NALEZNETE ZDE:

http://www.youtube.com/watch?v=OnVj8d7VxnA

Doufáme, že i Vy brzo budete patřit k našim spokojeným zákazníkům.

Kricner s.r.o.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info