Novinky

NOVINKY V NAŠÍ NABÍDCE- PODZEMNÍ KONTEJNERY A NÁDOBY NA BIOODPAD

NOVINKY V NAŠÍ NABÍDCE- PODZEMNÍ KONTEJNERY A NÁDOBY NA BIOODPAD

Mezi inovační produkty, které firma SULO nabízí, patří bezesporu podzemní kontejnery.  Podzemní kontejnery nabízejí zajímavou variantu řešení problému s odpadem. Společnost SULO nabízí tři typy podzemních kontejnerů- typ ICEBERG OPTIMA, ICEBERG ECO a ICEBERG UNIVERSAL.

 

Další novinkou, kterou nabízíme zákazníkům, jsou nádoby na bioodpad- CITYBAC BIO. Tyto nádoby byly speciálně vyvinuty pro sběr kompostovatelného odpadu. Jsou ideálním místem, kde se biologický odpad připravuje na kompostování. Mezi největší výhody této nádoby patří její důmyslný systém větracích otvorů, který omezuje vznik nepříjemných plynů vznikajících v procesu kompostování.

 

I. Podzemní kontejnery - kvalita, funkčnost a estetika v několika variantách

I. Podzemní kontejnery - kvalita, funkčnost a estetika v několika variantách

V dnešní době je sběr a třídění odpadu samozřejmostí. Jak ale zajistit, aby vzhled našich měst a obcí nehyzdily standardní nádoby na odpad a přitom aby bylo možné i na malém prostoru třídit a sbírat větší množství odpadu?  Společnost SULO jako přední výrobce systémů na odstraňování odpadu nabízí právě pro tento účel své produkty z řady ICEBERG.

 

 

 

Systém ICEBERG OPTIMA

Systém ICEBERG OPTIMA

Podzemní systém ICEBERG OPTIMA představuje nejluxusnější variantu podzemního kontejneru. Svým elegantním designem se harmonicky začlení do jakéhokoliv prostředí. Je vždy ideálním a stylovým řešením problémů s odstraňováním odpadu. Vysoce kvalitní materiály a mimořádně pečlivé zpracování zaručují jeho vysokou atraktivitu a dlouhou dobu životnosti.

 

Tento produkt nabízíme ve dvou variantách designu: Model Zoetermeer- zhotoven z ušlechtilé oceli, povrch je opatřen práškovým nástřikem nebo je kartáčovaný. Model Classic II- zhotoven z pozinkované oceli, povrch je opatřen práškových nástřikem.

 

Serie ICEBERG ECO

Serie ICEBERG ECO

Systém ICEBERG ECO představuje ekonomickou a praktickou alternativu pro podzemní kontejnery.  Nadzemní část- sloup na vhoz odpadu- tvoří tvarově elegantní nádoba, jejíž výška zaručuje pohodlné vhazování odpadu. Zákazník si dle typu tříděného odpadu může vybrat z různých variant vhozů (na sklo, papír, plast) a může si zvolit barevné označení víka (barevný klip).

Systémové komponenty a instalace podzemních kontejnerů

Montáž podzemních kontejnerů je velmi snadná. Do připravené jámy se umístí betonová nepropustná jímka, do té se osadí nerezová konstrukce vlastního kontejneru, která se uzavře víkem s vhozem pro odpad. Okolní terén se pak uvede do původního stavu. Z odpadového kontejneru je viditelný pouze vlastní vhoz pro odpad, případně jeho část (dle vybrané série - ECO, UNIVERSAL, OPTIMA). Odvoz odpadu se provádí stejnou technikou jako svoz tzv. "zvonů" na tříděný odpad.

Podzemní kontejnery se dodávají v objemech 3 m3, 4 m3 nebo 5 m3.

 

II. Kontejnery na bioodpad

II. Kontejnery na bioodpad

Produkt Citybac  BIO byl speciálně vyvinut pro sběr kompostovatelného odpadu. Je ideálním místem, kde se biologický odpad připravuje na kompostování, objem odpadu je snížen až na 30 %.

 

V bionádobě je zajištěna optimální cirkulace vzduchu, která pomáhá zamezit příliš rychlému rozkladu odpadu.

 

Díky důmyslnému systému větracích otvorů se omezí vznik nepříjemných plynů a z nich vznikající zápach.

 

Již při výrobě je do matriálu, z něhož je bionádoba vyrobena, zanesena účinná antibakteriální přídavná látka. Toto aditivum blokuje vznik a množení mikroorganismů, a to zejména v těch oblastech, s nimiž přichází uživatel do styku- stěny, víka a držadla nádoby. Kromě toho má aditivum příznivé vlastnosti, které zabraňují vzniku plísní.


Produkt Citybac Bio splnil přísná kritéria testování a je opatřen certifikátem ISO 9001.

 

Produkty Citybac BIO je možno si objednat zde.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info